close x

Çekmeköy Korupark Konakları

Korunun Yanında Son 7 Villa

Çekmeköy’de yüzde 60’ı yeşil alandan oluşan 6 dönüm arazi içinde yapımı tamamlanan Çekmeköy Korupark Konakları’nda, oturum başladı. Büyüklükleri 240 ile 480 metrekare arasında değişen son 7 akıllı villa, şehrin içinde doğayı, huzuru, konforu, tasarruf ve güvenliği arayan sahiplerini bekliyor.

Korupark Konakları, ormana komşu doğa içinde, işlevsel konforu ile şehirden uzaklaşmadan yaşam kültürüne uygun bir alternatif arayanlara, hemen taşınıp oturmaya hazır sınırlı sayıda villa sunuyor. Çekmeköy’de, müstakil ve ikiz toplam 14 villadan oluşan projede, 480 metrekare büyüklüğündeki müstakil villalar 7 oda 2 salon, 240 metrekare büyüklüğündeki ikiz villalar ise 5 oda 1 salondan oluşuyor. 10 adet müstakil, 4 adet ikiz villanın yer aldığı projede, kalan son 7 villanın fiyatları 225 bin dolar ile 550 bin dolar arasında değişiyor.

Çekmeköy’ün sağlam zemini üzerinde deprem yönetmeliğine uygun biçimde inşaatı tamamlanan villalar, konfor özellikleri ile de keyifli bir yaşam sunuyor. Hepsinde sauna yer alan villalar, doğalgaz kombi sistemleri ile de, enerji tasarrufu sağlıyor. Korupark Konakları ayrıca, havuz, çocuk havuzu, 24 saat güvenlik, fitness center ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılara da sahip bulunuyor.


Kaynak
Share:
Etiketler :