neden dervişoğlu

Sizinle birlikte yükseliyoruz.

Emlak’ta gerçek değer üretiyoruz.

Hakkımızda

1970 yılında Muhammet ÖZTÜRK tarafından kurulan Dervişoğlu İnşaat, çok katlı konut inşaatlarından villa inşaatlarına, sanayi yapılarından altyapı inşaatlarına kadar geniş bir alanda faaliyet göstermektedir.

Projelerinin her bir aşamasında gösterdiği özen, kullandığı en modern yapı teknolojileri, dürüstlük ve açıklık üzerine kurulu etik prensipleriyle sektörde adından bahsedilen ve yaptığı işler ile örnek alınan bir şirkete dönüşüp, faaliyetlerinde müşterilerini hep memnun etmiş olmanın gururunu yaşamaktadır.

Misyon

Dervişoğlu İnşaat olarak bulunduğumuz sektörün önemini ve değerini, projelerimizde çevreye, topluma ve ekip arkadaşlarımıza saygı göstererek, kaliteden ve taahhütten asla ödün vermeden geleceğe dair bir değer yaratmanın peşindeyiz.

Vizyon

Mevcut piyasa şartlarında, her zaman kalıpların dışında düşünüp, kaynaklarımızı sonuna kadar sürekli gelişim için kullanıp, sektörde farklılık yaratmaya çalışmak.

Değerlerimiz

İnşaat, hizmet verdiği toplumlar için büyük bir potansiyele sahiptir. Bu nedenle, Dervişoğlu İnşaat olarak amacımız, saygıyla değer oluşturarak geride bıraktıklarımıza destek olacak bir miras oluşturmaktır.

Dervişoğlu İnşaat’ın temel değerleri, müşteri ilişkilerine ve duyduğumuz heyecanı bütün projelerimizde olduğu gibi söz verdiğimiz değeri sunmaya bağlıdır.
Misyonumuz, etik ve şeffaf bir şekilde faaliyet göstererek müşteri değeri yaratan ve onlara olabilecek en iyi sonuçları sunmamıza yardımcı olmaktır.

Muhammet Öztürk                  Onursal Başkan

50 Yıllık İnşaat Müteahhidi

Muhammet Öztürk 1943 tarihinde Rize, İkizderede doğmuştur. 1970 yılında Dervişoğlu İnşaat’ı kurdu. Sektörde geride bıraktığı 50 yılda İstanbul olmak üzere çeşitli bölgelerde 100 den fazla proje tamamladı.

Yönetim Kurulu


Yönetim Kurulu Başkanı: Mak.Müh. Erol Yılmaz ÖZTÜRK 

Yönetim Kurulu Başkan Vekili.: Oktay ÖZTÜRK (Ekonomi)

Yönetim Kurulu Üyesi: Kimya Müh. Ayten ÖZTÜRK (Marmara Üni. MBA)

Yönetim Kurulu Üyesi: Fatih ÖZTÜRK (İşletme)

Yönetim Kurulu Üyesi: M. Kaan Öztürk (University of Nottingham)