En İyi Akıllı Ev Teknolojileri

En iyi akıllı ev teknolojileri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza birçok yenilik geldi. Bu yenilikler de hayatımızı kolaylaştırmaya ve yaşam alanımızda zaman kazanmamıza neden oluyor. Peki evinizi daha akıllı hale getirecek yenilikler neler biliyor musunuz? İşte detaylar….

Telefonla evin sıcaklığını ayarlayın

Yaşam kalitenizi artıran yeniliklerden biri de hiç şüphesiz ki teknolojik gelişmeler. Evde olmadığınız zamanlarda evin sıcaklık ya da soğukluk seviyesini ayarlamak istemez miydiniz? Yeni akıllı sistem ile evinizde olmasanız bile tek bir tuşla evin ısı derecesini ayarlayabilirsiniz.

 

Akıllı kupa ile tüm gün kahvenizi güvenli bir şekilde yudumlayın

Hayatınızı kolaylaştıran akıllı teknolojik gelişmeler ile yola çıkmaya hazırsanız, bir akıllı kupa işinize yarayabilir. Bu kompakt cihazlar kahvenizi veya çayınızı istediğiniz sıcaklıkta tutar. O kupayı iş toplantınıza getirmeyi unuttunuz mu? Geri döndüğünüzde günlük sıvı alımınızı takip edebileceğiniz konusunda sizi uyarabilir.

 

Akıllı perde ile ışığı ne zaman isterseniz görün

Tüm pencereleri günün her saatinde yönetmek yorucu olabilir. Burada devreye akıllı perdeler girer. Bu perdeler gün ışığını karşılamaya hazır olduğunuzda açılmakta, bir alanı karanlık tutmak istediğinizde de kapanmaktadır. Akıllı perdeler evinizin daha iyi sıcaklık kontrolü ve ambiyansı için kullanabileceği güçlü bir araç olmasını sağlar.

Daha temiz ve daha hızlı yemek pişirmenin yolu: Akıllı musluklar

Ses aktivasyonu sayesinde akıllı musluk teknolojisi daha da gelişiyor. Artık akıllı musluklar sayesinde daha temiz ve daha hızlı yemekler pişirebilirsiniz.